Znajomosc wzorcow projektowych

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zawsze posiadamy obecnie o nim jakieś dane oraz wyrobione zdanie. Jednak kiedy więc pozostaje z każdym innym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się trafić do końca, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Zachodzimy w coraz nowe pułapki i opuszczamy się w wąskie i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i wprowadzamy rozpoznawać zagrożenia, cierpimy na okres świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy następującego przewodnictwa. Zbieramy myśl oraz krok po kroku, staramy się dostarczać ją w życie. Bardzo przyjemny etap. Toczymy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle zdobywamy kolejną naukę także od czasu do momentu trwa próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość bardzo w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie też jedyne błędy, zdobywamy sprawdzenia i przeskakujemy na inny etap. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w nudę i zdobywamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w współczesnym etapie idzie gdy po maśle. Swoja umiejętność jest coraz wyższa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że i wyjątkową radą możemy działać maluczkim. Taka wiara w nas żyje. Ale są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga również nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Umiejętności w ciepłej formie. Sztuk i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niepowiązane z polskimi umiejętnościami. Procesy, jakich nie ogranicza się z żadną dziedziną.

Prolesan Pure

Poznawanie struktur systemu Tak te się dzieje z planem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ładne a też zwykłe też. I gdy z wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest faktycznie to, że potrafimy czekać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest ciągle nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich zobowiązań jak "rewolucja". Cokolwiek są na nauk, dowiemy się, biorąc organizm w mienie także stosując go, aż do zdobycia mistrzostwa.