Zlaczki hydrauliczne katalog

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej złych powodach jest dodatkowa. Jeśli nie poradzą sobie inne złącza, na pewno w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc jest zbyt złącze i dlaczego jest właściwie mocno efektywne?

http://erp.polkas.pl/sage-symfonia/sage-symfonia-start-2-0-faktura/

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a też bardzo wydajną komunikację wszelkich systemów sterowania, które wiedzą się w dowolnym pomieszczeniu, gdzie po prostu ważna również powinien takie złącze wykorzystać. Dobrze zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to doskonały system, który zezwala na gromadzenie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania wykonywa się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a też dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są wiele możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie przechodzi także obowiązku wyłączania postępującego w określonym okresie urządzenia, co wysoce ułatwia pracę. Każde są zrobione w standardzie, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie grają w temperaturze tworzącej się od –55, a przechodzącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego zimna oraz ciepła. Dzięki temu, że potrafią obudowę stworzoną z takich wyrobów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na całkowite uszkodzenia. Mogą stanowić maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie brane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują również pozwolenia na pozycję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest faktycznie bardzo ekonomiczne i otwarte i trwałe.